google.com, pub-8112536095517393, DIRECT, f08c47fec0942fa0 

Erdemli Spor Kulübünde Kongre Heyecanı:Efsane Başkan Morgül 18. Kez Başkan Seçildi


Erdemli Spor Kulübü’nün olağanüstü kongresi, büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. Kulüp üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği kongrede, mevcut başkan Mehmet Morgül 18. kez göreve seçildi.
Erdemli Spor Kulübünde Kongre Heyecanı:Efsane Başkan Morgül 18. Kez Başkan Seçildi

Reklamlar
Reklamlar

Erdemli Spor Kulübü’nün olağanüstü kongresi, büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. Kulüp üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği kongrede, mevcut başkan Mehmet Morgül 18. kez göreve seçildi.

Kulüp lokalinde düzenlenen olağanüstü kongreye, kulüp üyelerinin yanı sıra birçok eski sporcu, yönetici ve taraftar da katıldı. Kongrenin başlangıcında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, başkanın faaliyet raporu ve mali raporu sunuldu.
Başkan, yaptığı konuşmada kulübün son dönemdeki başarılarına dikkat çekerek, “Bu yıl da kulübümüzü gururla temsil ettik. Hem saha içinde hem de saha dışında elde ettiğimiz başarılar, büyük bir takım çalışmasının ve özverinin sonucudur” dedi.

18. Kez Başkan Seçildi
Olağanüstü Kongrenin en önemli gündem maddesi, yeni başkanın seçilmesiydi. Mevcut başkan Morgül, uzun yıllardır kulübe olan sadakati ve liderliği ile tanınan, tüm üyelerin büyük saygı duyduğu bir isim olarak tekrar aday oldu. Seçimde başkanlık için tek aday olan mevcut başkan, 138 delegeden toplantıya katılan 116 delegenin oyunu  alarak ve güven tazeleyerek efsane başkan Erdemli Spor kulübünün 18. Kez Başkanı seçildi.


Başkan, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, kulüp üyelerine ve taraftarlara teşekkür ederek, “Bu görevi bir kez daha bana layık gördüğünüz için hepinize minnettarım. Hep birlikte, kulübümüzü daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancım tamdır” dedi.
Ayrıca Morgül; tüm delegelere bana olan teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim. Kazanan Erdemli Spor Kulübü olmuştur. Yeni Yönetim Kurulunda birbiriden değerli arkadaşlarımla Erdemli Spor Kulübünü hak ettiği mevkilere getireceğiz. Birlikte hayır ayrılıkta azap vardır. Ortak akıl ve istişare ederek kulübümüzü yöneteceğiz. Ayrıca mazeret belirterek yeni yönetimimizde görev almayan arkadaşlarımıza da şimdiye kadar kulübümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. dedi.

Gelecek Hedefler ve Projeler
Yeni dönem için belirlenen hedeflerden de bahseden başkan, özellikle genç yeteneklerin keşfi ve altyapının güçlendirilmesi konularında önemli projelerin yolda olduğunu belirtti. Ayrıca, kulübün mali yapısının daha da sağlamlaştırılması ve taraftar ile kulüp arasındaki bağın güçlendirilmesi yönünde atılacak adımlara da vurgu yaptı.
Başkanın bu konuşması, salondaki katılımcılar tarafından coşkuyla alkışlandı. Yeni dönemde kulübün hangi alanlarda büyüme göstereceği ve nasıl yenilikler getireceği, tüm spor camiası tarafından merakla bekleniyor.

Destek ve Kutlamalar
Olağanüstü Kongrenin ardından yapılan kutlama etkinliklerinde, kulüp üyeleri ve taraftarlar bir araya gelerek, yeniden seçilen başkanı tebrik ettiler. Başkan, kutlamalar sırasında yaptığı kısa konuşmada, kulübün geleceği için duyduğu heyecanı dile getirerek, “Hep birlikte çalışarak, kulübümüzü hak ettiği yerlere getireceğiz” dedi.
Spor Kulübü’nün 18. kez başkanlık koltuğuna oturan liderinin yeni dönemde yapacakları, hem kulüp içindeki dinamikleri hem de spor camiasını yakından etkileyecek gibi görünüyor.

Efsane Başkan Mehmet MORGÜL birbirinden değerli yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızı da şu şekilde açıkladı.

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ
Yönetim Kurulu Listesi
MEHMET MORGÜL
(Başkan)
YÖNETİM KURULU
ALİ DOGAN  (Başdanışman)

1. MEHMET MORGÜL            31. FATİN RÜŞTÜ YILMAZ
2. SALİH YILMAZ                32. ALİ YARAR
3. ALİ GÖLCÜK                33. İLHAN BAĞCI
4. ALİ ÖNGEL                34. VELİ CAN ERSÖZ
5. EMİN YALMAN                35. AHMET KOÇ
6. YASİN GÜRSOY                36. ALİ GÜRGENÇ
7. HALİL İPCİ                 37. FAZIL GÜRSOY
8. MAHMUT ŞEN                38. İLYAS KAYA 
9. HÜSEYİN GÖLGELİ            39. MEHMET YASTI
10. ERMAN EKER                40. AHMET ATEŞ
11. MESUT YEŞİLOVA                              41. CENGİZ TAN
12. TEVFİK DOĞAN KÖKTEN                  42. EMRE ÇİLİNGİR
13. HAKAN TOPAL                                     43. ALİ RIZA KURT
14. İBRAHİM HATİPOĞLU                        44. ALİ ŞEN
15. FATİH YILMAZ                                     45.  HALİL ŞAŞMAZ
16. ERDOĞAN YAŞAR                               46. ABDURRAHMAN HALİT ŞAŞMAZ
17. MEHMET DOLAŞ                                  47. YUNUS TAŞYARAN    
18. ALİ SUAT SERİN                                   48. AHMETEMİN BİLGEN
19. HALİL İBRAHİM ÇORTUL                   49. HÜSEYİN YILDIZ
20. BURCU EŞKİ                                           50. ABDULKADİR ERSÖZ
21.BURAK ELAL                  51. ALİ DOĞAN       
22. MUHAMMED YÜKSEK 
23. EMİN GÜR
24. İBRAHİM YAZAR
25. MEVLÜT GÜNDÜZ
26. OSMAN ERSİN
27. HASAN GUBAROĞLU
28. CİHAN GÜR
29. B. FATİH SERİN
30. CAHİT ERGİN

Reklamlar
Reklamlar

Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar